Kategoria: O kredytach

Kredyt w PKO BP przez internet

kredyt w pkoPKO BP to jeden z największych banków w Polsce nie wspominając już o tym, że najstarszy. Niektórzy cenią sobie tą tradycję i doświadczenie. W umysłach starszych ludzi wciąż tkwi głębokie przekonanie, że jest to Bank Państwowy, a więc jedyny godny zaufania. Młodsza część społeczeństwa widzi go raczej jako skostniały relikt przeszłości socjalistycznej. Ponieważ żaden bank nie może sobie pozwolić na bazowanie jedynie na emerytach, mniej więcej od końca lat 90-tych bank ten czyni usilne starania aby zmienić i odświeżyć wizerunek i markę.
Tani kredyt samochodowy w jakim banku?

samochódWłasny samochód to pewnego rodzaju prestiż. Auto można kupić już za kilka tysięcy, jednak dobry, nowy samochód z salonu, to koszt od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Dlatego właśnie wielu ludzi decyduje się na kredyt samochodowy, dzięki któremu może zakupić wymarzone atuo.
Kredytowy dylemat – złotówka czy waluta?

Podejmując decyzję o zaciągnięciu kredytu bardzo wiele osób rozpatruje wszystkie dostępne opcje. Wśród nich znajduje się również kwestia, czy wybrać zadłużenie w polskiej walucie, czy też może innej? Jest to ważna decyzja, zależna od wielu czynników, których często nie bierze się na początku pod uwagę. Dlatego warto zastanowić się nad tym nieco dłużej, aby decyzja ta nie była zbyt pochopna i nieprzemyślana, co może wywrzeć znaczący wpływ na nasze przyszłe życie.